TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

  Çizgi otomatik kapı sistemleri olarak teknik servis ihtiyaçlarınızı pratik ve ekonomik çözümlerle ortadan kaldırırız. Alanında uzman teknik servis ekibimiz ile her türlü arıza ve teknik destek ihtiyacınızı sorunsuzca çözmekteyiz.

  • OTOMATİK KAPI TEKNİK SERVİSİ

   Fotoselli kapı, yana kayar kapı, yana katlanır kapı, döner kapı gibi otomatik kapıların teknik servis hizmetleri ve her türlü arızasını gidermekteyiz.

  • OTOMATİK KEPENK TEKNİK SERVİSİ

   Otomatik kepenk, otomatik panjur sistemleri gibi ürünlerde oluşabilecek arızalar için teknik servis desteği vermekteyiz.

  • GARAJ KAPISI TEKNİK SERVİSİ

   Endüstriyel seksiyonel kapılar, dekoratif garaj kapıları gibi büyük ve küçük ölçekli garaj kapısı sistemlerinin teknik servis hizmetlerini Çizgi Otomatik Kapı Sistemleri ile çözebilirsiniz.

  • BARİYER TEKNİK SERVİSİ

   Kollu bariyer sistemleri, mantar bariyer sistemleri gibi otopark güvenlik birimlerinin tamiri, teknik servis hizmetlerini firmamız tarafından alabilirsiniz.

  otomatik kepenk , fotoselli kapı ankara , bahçe kapısı ankara , çelik kepenk ankara , karel santral servisi ankara , pvc pencere ankara , garaj kapısı tamiri ankara , fotoselli kapı tamiri ankara